Bubble Crusher 2

Baloncuk Patlatma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38,2 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma RV AppStudios
Hızlı bir şekilde ekrandaki baloncukları patlatmaya çalışacağınız Bubble Crusher 2, bağımlılık yaratıcı bir bulmaca oyunu. 

Hızlı bir şekilde ekrandaki baloncukları patlatmaya çalışacağınız Bubble Crusher 2, bağımlılık yaratıcı bir bulmaca oyunu. Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz Bubble Crusher 2, ilk versiyonundan sonra daha eğlenceli bir şekilde karşınıza çıkıyor.

Oyunda baloncukları patlatırken zaman karşı yarışıyorsunuz. Her seviyede verilen süre içinde baloncukları patlatacak ve gizli anahtarları bularak bölümü tamamlamaya çalışacaksınız. Geçeceğiniz her yeni seviyede baloncuk ve anahtar sayısı artacağından daha hızlı bir şekilde oynamanız gerekiyor, ancak bu esnada aynı balonun üzerine iki kere temas etmemeniz gerekiyor, çünkü süreniz kısalıyor. Bunun dışında patlatılan baloncukların içinde süper güçlendiriciler ve ek zaman sağlayıcıları gibi yardımcı araçlar da bulunuyor. 

Bubble Crusher 2, arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz çoklu oynama modu da sunuyor. Bu mod sayesinde çok eğlenceli bir rekabet yaşayabiliyorsunuz. 

Daha Fazla Göster
Bubble Crusher 2 indir